Enkasis,  endüstriyel kapıda çözüm ortağınız.

Endüstriyel kapı sektöründe uzun yıllar çalışmalar yaptıktan sonra 1996 yılında “ENKASİS” adıyla markalaşan şirketimiz Bursa’da kurulmuştur. 

Yüksek hızlı sarmal ve katlanır PVC kapılarla üretime başlayan Enkasis; üretim kalitesi, hızlı üretim süresi, zamanında teslim prensibi, ekonomik yedek parça ve servis garantisiyle hızla büyümüş ve endüstriyel kapı sektöründe aranan bir isim olmuştur. Bu büyümenin ardından büyük kapı sektörüne de giren firmamız bu alanda Türkiye’de üretim yapan öncü kuruluş olarak dünya pazarında da yerini almıştır. Üretiminin %80’ini dünya’ya ihraç eden Enkasis Endüstriyel ve Otomatik Kapı Sistemleri kalan %20’lik payını da iç pazarda değerlendirmektedir. Müşterilerin özel istek ve ihtiyaçlarına göre tasarım yapılmakta olup istenen her ölçüde üretim yapılabilir. Seksiyonel ve kepenk kapı alanında da hizmet veren Enkasis, bu alanlarda da müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

Maksimum fayda ve yüksek kaliteyi en uygun fiyatla müşteriye sunabilmek için dünyadaki gelişimleri takip ederek AR-GE çalışmalarımızı bu gelişmeler doğrultusunda yapıyoruz. Ürünlerdeki kalite, dayanıklılık ve tasarım farkının yanında rekabeti etik değerlere dayandırarak ekonomik fiyatlarla satış yapmaktayız.

Kullanıcı dostu, ekonomik ve çevreyle dost ürünler üreten Enkasis, düşük enerji harcayan motor sistemleri ve %90’a kadar geri dönüştürülebilir materyaller kullanmaktadır. ISO 9001-2000 kalite belgesine sahip şirketimiz tüm ürünlere 2 yıl garanti vermektedir. 

Özel istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda tasarım ve üretim yapan, sektöründe öncü bir firma olan şirketimizin ana hedefi müşterilerin kapı ihtiyaçlarına; daha uygun fiyatlarla, daha iyi çözümler sunarak memnuniyeti arttırmaktır.